Kobi Muhasebe ile tüm hesaplarınız kontrol altında...

Kobi Muhasebe - "Hesabını bilen patronların tercihi..."

Otomatik Faturalandırma, Ödeme Hatırlatma ve Online Tahsilat özelliğiyle tüm hesaplarınız kontrol altında.


Kobi Muhasebe Nedir?

Yeni bir iş kurdunuz fakat müşterilerinizi, ödemelerinizi, alacaklarınızı kontrol edebileceğiniz, müşterilerinize dönemsel olarak otomatik fatura oluşturabilecek, kredi kartı ile online tahsilat yapabileceğiniz bir sisteme ihtiyacınız var.

Kobi Muhasebe ile bu işlerinizi halletmek çok kolay. Müşteri kayıtlarınızı, müşterilerinizden alacağınız ödemeleri, dışarıya olan borçlarınızı, stok durumlarınızı ve kasa hareketlerinizi Kobi Muhasebe ile kolayca takip edebilirsiniz.

Sistemin Genel Çalışma Yapısı

Kobi Muhasebe standart ön muhasebe programlarının hemen hemen tüm özelliklerine sahiptir. Müşterilerinize aylık, yıllık yada 3 aylık gibi sizin belirlediğiniz periyodlarda otomatik olarak fatura oluşturabilirsiniz. Sistemin oluşturduğu faturaları yine sizin belirlediğiniz aralıklarla müşterinize hatırlatır. Müşterileriniz dilerse sistem üzerinden online olarak kredi kartı ile faturalarını ödeyebilirler.

Genel Çalışma Yapısı

Online Erişim

Kobi Muhasebe sistemi ile hesaplarınıza internet üzerinden istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Online sistem üzerine kurulu yapı ile internetiniz varsa hesaplarınız her zaman yanınızda. Personeliniz ödemelerinizi ve alacaklarınızı takip edip sisteme işlerken siz hareketleri şirket dışından bile takip edebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Kobi Muhasebe sistemi ile tüm müşterilerinizin ve tedarikçilerinizin cari kartlarını, işlem hareketlerini, alış satış işlemlerini görebilir, Müşterilerinize ve Tedarikçilerinize olan borç, alacak işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bakiye Hatırlatma

Kobi Muhasebe sistemi ile dilediğiniz müşterinize fatura kestiğiniz tarihten itibaren vadesi geldiğinde ödeme hatırlatması gönderebilirsiniz. Vadesi geçen faturalarınız için dilerseniz her ayın belirli bir gününde, ayda 1 kez olmak üzere hatırlatma yapabilirsiniz.

Kasa Hareketleriniz

Kobi Muhasebe Şirket Kasanız, Banka Hesaplarınız, Kredi Kartı Hesaplarınız, Şirket Ortaklarının Hesapları dahil olmak üzere istediğiniz kadar kasa hesabını tutmanıza yardımcı olur.

Kullanıcı Yetkilendirme

Kobi Muhasebe sistemi ile kayıtlı tüm kullanıcılara ayrı ayrı yetkilendirme (kayıt ekleme, silme, düzenleme, görme) yapabilirsiniz. Her kullanıcı oluşturduğunuz yetkilendirme profili doğrultusunda işlem yapabilir. Ayrıca istediğiniz kullanıcıya istediğiniz kasa listelerini görebilmesi için yetkilendirme yapabilirsiniz.

Online Tahsilat

Kobi Muhasebe sistemi, iyzico online tahsilat entegrasyonuna sahiptir. Online tahsilat sistemi ile dilerseniz siz, dilersenizde müşterileriniz kredi kartı bilgilerini girerek faturalarını ödeyebilirler. Kredi kartı ile online tahsilat sisteminin kullanımında www.iyzico.com adresindeki kullanım koşulları ve komisyon bedelleri geçerlidir.

Otomatik Faturalandırma

Kobi Muhasebe sistemi, iyzico online tahsilat entegrasyonuna sahiptir. Online tahsilat sistemi ile dilerseniz siz, dilersenizde müşterileriniz kredi kartı bilgilerini girerek faturalarını ödeyebilirler. Kredi kartı ile online tahsilat sisteminin kullanımında www.iyzico.com adresindeki kullanım koşulları ve komisyon bedelleri geçerlidir.

Tek Tıkla Ödeme Alma

Kobi Muhasebe sizin belirlediğiniz dönemlerde müşterilerinize borç bakiyelerini hatırlatır. Bu hatırlatmayı yaparken mail adresine giden mesajın içerisindeki ödeme linki sayesinde müşterileriniz tek bir tıklama ile kredi kartı bilgilerini girebilir ve ödemesini yapabilir.

Gelir ve Giderleriniz

Kobi Muhasebe sistemi ile şirketinizin tüm gelirlerini, tüm giderlerini ve bu gelir giderlerin hangi ürün ve masraflar için yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Ayrıntılı Raporlama

Kobi Muhasebe sistemi ile şirketinizin tüm gelir giderlerini istediğiniz tarih aralığına göre, aylık, yıllık olarak raporlayabilirsiniz. En çok hangi masraf kalemlerinizin olduğunu yada size en çok kazanç sağlayan ürünlerinizi görebilirsiniz.